График на репетициите и занятията

Творчески сезон 2015/2016 година - график

СМЕСЕН ХОР "СЕДЯНКА"

Вторник, сряда, четвъртък
18.00 – 20.00 в зала 302

Диригент: Светлозар Калчев

 
АНПТ „СИЛИСТРА”
Главен художествен ръководител:
Тихомир Лефтеров
  • Народен оркестър
8.00 – 12.00 – всеки делничен ден
Репетиционна зала на оркестъра

Диригент народен оркестър: Петър Чернев

  • Народен хор
18.00 – 20.00 - всеки делничен ден / зала 307 /

Диригент народен хор: Йорданка Димова

  • Танцов състав
19.00 – 21.00 - всеки делничен ден
Репетиционна зала – Младежки дом

Хореограф: Стефан Станчев

 

ДФФ „ДОБРУДЖАНЧЕ”

Главен художествен ръководител: Тихомир Лефтеров

  • Танцов състав
17.00 – 19.00 - всеки делничен ден
Репетиционна зала – Младежки дом

Хореограф: Петя Томова

  • Детски народен хор
Вторник от 12.00 – 13.30 и от 16.30 – 18.00 / зала 307/
Сряда от 19.00 – 20.30 / зала 307 /

Ръководител: Дариела Георгиева

Забележка: Графиците на АНПТ „ Силистра” и ДФФ „ Добруджанче” се изготвят ежемесечно и посочените часове за репетиции търпят промяна съобразно концертните участия и общите ансамблови репетиции.

КУРСОВЕ ЗА НАРОДНИ ТАНЦИ

Репетиционна зала – Младежки дом

Начинаещи – вторник от 17.00 до 18.00

                          четвъртък от 18.30 до 19.30

Хореограф: Петя Томова
Напреднали – понеделник от 18.30 до 19.30

                            Сряда от 17.00 до 18.00

Хореограф: Стефан Станчев

 
ГРУПИ ЗА СТАРИ ГРАДСКИ ПЕСНИ И ШЛАГЕРИ
      • ГСГП „ Златна есен ”

Вторник и сряда от 10.30 до 11.30 / зала 306 /

Ръководител: Тодор Скорчелиев
  • ГСГП „ РЕТРО ”

Вторник и четвъртък от 10.00 до 12.00 / зала 302 /

Ръководител: Никола Касабов
  • ВГ „ ЕХО ”

Четвъртък от 16.00 до 18.00 / зала 306 /

Ръководител: Тодор Скорчелиев
  • ВИГ „ ЧАР ”

Четвъртък от 18.00 до 20.00 / зала 306 /

Ръководител: Анна Терзиева

ГРУПИ ЗА АВТЕНТИЧЕН ФОЛКЛОР
      • ФГ „ Добруджа”

Понеделник и четвъртък от 13.00 до 14.00 / зала 306 /

Ръководител: Пламен Калчев
  • ФГ „ Добруджански славеи ”

Вторник и петък от 15.30 до 16.30 /зала 306 /

Ръководител: Тодор Скорчелиев
  • ФГ „ Златен клас ”

Понеделник и сряда от 16.00 до 17.00 / зала 306 /

Ръководител: Жеко Георгиев
 
БАЛЕТ "ЛИДЕНС"

Хореограф: Лидия Маркарян

Малка група / начинаещи /

Вторник и четвъртък от 17.00 до 19.00

Малка група / напреднали /
Понеделник и сряда от 17.00 до 19.00
Средна група

Вторник, четвъртък и събота от 14.00 да 16.00

Голяма група
Понеделник и сряда от 15.00 до 18.00

Syndicate content